Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.pripravky-apotex.cz/www/plugins/k2/k2additionalparametersforcategory/k2additionalparametersforcategory.php on line 70

V této kategorii nenabízíme žádný přípravek.

V této kategorii nenabízíme žádný kosmetický přípravek.

V této kategorii nenabízíme žádný přípravek.

V této kategorii nenabízíme žádný volně prodejný lék.

V této kategorii nenabízíme žádný zdravotnický prostředek.

V této kategorii nenabízíme žádný doplněk stravy.

PARACETAMOL AUROVITAS

Volně prodejný lék

Paracetamol – známé, účinné antipyretikum a analgetikum uleví od mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky.

IBUPROFEN APOTEX

Volně prodejný lék

Ibuprofen ve formě suspenze (sirup) pomáhá proti bolesti a horečce. Je vhodný pro děti od 5 kg hmotnosti a má příjemnou jahodovou příchuť.

GRIPPECTON 200 mg/30 mg

Volně prodejný lék

Osvědčená kombinace ibuprofenu a pseudoefedrinu, která efektivně léčí chřipkové onemocnění doprovázené silným otokem nosní sliznice. Vhodné pro dospělé a dospívající starší 15 let.

AJAX CITRON 3 mg

Volně prodejný lék

Pastilky s citronovou příchutí, které léčí akutní bolest v krku a mají výrazný lokální znecitlivující účinek. Vhodné pro děti od 6 let.

 

APO-IBUPROFEN 400 MG

Volně prodejný lék

Oblíbený ibuprofen, který uleví od bolesti hlavy, zubů, zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. V malých oranžových tabletách!

REGULAX PIKOSULFÁT KOSTKY 10 MG

Volně prodejný lék

Lék na zácpu usnadňující vyprázdnění ve formě jedinečných lisovaných pastilek s ovocným aroma. Stačí užít kostičku večer - efekt se dostaví po 10-12 hodinách.

REGULAX PIKOSULFÁT KAPKY

Volně prodejný lék

Léčivé kapky pro snadné vyprázdnění a proti nepříjemné zácpě – jednoduše se dávkují podle individuální potřeby a šetrně působí v tlustém střevě.

HEDELIX SIRUP

Volně prodejný lék

Tradiční rostlinný léčivý přípravek pro podpůrnou léčbu při kašli – usnadňuje vykašlávání. Sirup, který obsahuje hustý extrakt z břečťanového listu, je vhodný i pro naše nejmenší!

HEDELIX S.A.

Volně prodejný lék

Kapky s extraktem břečťanového listu, které usnadní vykašlávání. Pomohou dospělým, ale i dětem již od 2 let jako podpůrná léčba při kašli provázejícím nachlazení. Se silicemi navíc!

BROMHEXIN 12 KM-KAPKY

Volně prodejný lék

Oblíbené kapky bromhexinu obohacené o éterické oleje, bez alkoholu, cukru a barviv zkapalňují a rozpouští hlen při onemocnění dýchacích cest a usnadňují jeho vykašlávání. To je bromhexin se lvíčkem!

Mohlo by vás také zajímat: