V této kategorii nenabízíme žádný přípravek.

V této kategorii nenabízíme žádný kosmetický přípravek.

V této kategorii nenabízíme žádný přípravek.

V této kategorii nenabízíme žádný volně prodejný lék.

V této kategorii nenabízíme žádný zdravotnický prostředek.

V této kategorii nenabízíme žádný doplněk stravy.

COLAFIT EXTRA STRONG

Doplněk stravy

Měsíční balení extra velkých kostek čistého kolagenu typu I, navíc s vitaminem D3 pro správnou funkci kostí a svalů. 

BETAGLUKAN JUNIOR 100 mg

Doplněk stravy

Přípravek obsahující přírodní betaglukany, zinek a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Je vhodný pro děti od tří let ke krátkodobému i dlouhodobému užívání. 

APO-LAKTÍK FOR BABY

Doplněk stravy

Probiotické kapky, které obsahují 2 probiotické kmeny a navíc jsou doplněny o  fruktooligosacharidy. Kapky jsou vhodné pro děti už od narození a jsou ve speciálním balení s pipetou.

BETAGLUKAN IMU 200 mg

Doplněk stravy

Přípravek obsahující přírodní betaglukany, vlákninu inulín a vitamin D. Je vhodný k dlouhodobému užívání. Přípravky řady Betaglukan od Apotexu jsou vyráběny v České republice. 

BETAGLUKAN FORTE 250 mg

Doplněk stravy

Přípravek obsahující přírodní betaglukany a vitaminy C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Je vhodný zejména ke krátkodobému použití.

 

GLUKÁNEK SIRUP PRO DĚTI

Doplněk stravy

Sirup pro děti s příjemnou pomerančovou příchutí. Obsahuje kvasničný betaglukan (Beta-1,3/1,6 D-Glukan) v množství 10 mg v jedné dávce (3 ml sirupu). 

APO-LACTOBACILLUS ATB

Doplněk stravy

Moderní probiotický přípravek, který obsahuje 10 kmenů prospěšných bakterií v počtu 12 miliard. Navíc obsahuje 100 mg extraktu kanadské brusinky v každé tobolce.

APO-LACTOBACILLUS

Doplněk stravy

Moderní probiotický přípravek k dlouhodobému užívání, který obsahuje 10 kmenů prospěšných bakterií v počtu 12 miliard. Navíc obsahuje 100 mg extraktu kanadské brusinky v každé tobolce.

COLAFIT

Doplněk stravy

Oblíbená forma lyofilizovaného kolagenu v malých bílých měkkých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9% (bez pomocných látek, barviv,…) a snadno se užívají.

COLAFIT S VITAMÍNEM C

Doplněk stravy

Prémiová kombinace pěnových kostiček čistého kolagenu a tablet vitaminu C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky.

Mohlo by vás také zajímat: