PARACETAMOL APOTEX

Volně prodejný lék


Tekutý paracetamol v měkkých, dobře polykatelných tobolkách pomáhá proti bolesti a horečce. Je vhodný pro dospělé a děti od 9 let.

Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje paracetamolum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Příbalový leták

PARACETAMOL APOTEX 500 mg je volně prodejný lék, který obsahuje účinnou látku paracetamol (paracetamolum).

Slouží k léčbě mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky. Kromě léčby horečky tedy pomáhá proti bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů, menstruační bolesti, bolesti po očkování či bolesti provázející chřipku a nachlazení.

Tekutý PARACETAMOL APOTEX je dostupný v moderní lékové formě - v měkkých tobolkách. PARACETAMOL APOTEX je první a jediný* tekutý paracetamol v měkkých tobolkách na českém trhu. 

*(naposledy ověřeno v únoru 2018)

Děti ve věku od 9 do 12 let (30-40 kg): 1 tobolka, 3-4x denně.

Děti ve věku od 12 do 15 let (40-55 kg): 1 tobolka, 4-6x denně.

Dospělí a dospívající na 15 let: 1 až 2 tobolky v jdedné dávce, maximálně však 6 tobolek denně.

Lék PARACETAMOL APOTEX je dostupný v balení po 10 a 20 měkkých tobolkách. Je k dostání v široké síti lékáren a také v internetových obchodech jako například:

Balení Dostupná balení - obrázek pro první eshop
10 měkkých tobolek Koupit
20 měkkých tobolek Koupit